DOZA PT SCHRACK PANTRU HSEDX2UWxx RAL9010 HSEAP842WF

DOZA PT SCHRACK PANTRU HSEDX2UWxx RAL9010 HSEAP842WF

600Lei
Grivitei(12)
Cod : HSEAP842WF
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Modul Nexans EU, 1x Keystone, White

Modul Nexans EU, 1x Keystone, White

666Lei
In stoc furnizor (8)
Cod : N423.645
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Modul Nexans LANmark, 2 porturi Snap-in RJ 45, nepopulat, Alb

Modul Nexans LANmark, 2 porturi Snap-in RJ 45, nepopulat, Alb

820Lei
In stoc furnizor (476)
Cod : N423.540N
Adauga in cos
(0 reviewuri)

PRIZA SCHRACK 2 MODULE TOOLLESS LINE RAL9010 HSED02UW2S

PRIZA SCHRACK 2 MODULE TOOLLESS LINE RAL9010 HSED02UW2S

1000Lei
Grivitei(14)
Cod : HSED02UW2S
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Priza RJ-45 GEMBIRD aplicata cu 1 iesire pentru cablu FTP Cat6

Priza RJ-45 GEMBIRD aplicata cu 1 iesire pentru cablu FTP Cat6

1034Lei
In stoc furnizor (100)
Cod : NCAC-1F6-01
Adauga in cos
(0 reviewuri)

MUFA RJ-45 LOGILINK pt. cablu UTP, Cat6a, RJ-45 (T), neecranat, plastic, manson, pentru cablu solid/litat AWG22-26, 1 buc, \"MP0045\"

MUFA RJ-45 LOGILINK pt. cablu UTP, Cat6a, RJ-45 (T), neecranat, plastic, manson, pentru cablu solid/litat AWG22-26, 1 buc, \"MP0045\"

1073Lei
In stoc furnizor (10)
Cod : MP0045
Adauga in cos
(0 reviewuri)

PRIZA DUBLA RJ45 028-025

PRIZA DUBLA RJ45 028-025

1200Lei
Grivitei(3)
Cod : 028-025
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Rama Nexans LANmark nepopulata pentru modul 45x45, Alb

Rama Nexans LANmark nepopulata pentru modul 45x45, Alb

1598Lei
In stoc furnizor (633)
Cod : N200.050
Adauga in cos
(0 reviewuri)

MODUL RJ45 SCHRACK NEECRANAT CAT6 TOOLLESS LINE HSEMRJ6UWS

MODUL RJ45 SCHRACK NEECRANAT CAT6 TOOLLESS LINE HSEMRJ6UWS

1700Lei
Grivitei(1)
Cod : HSEMRJ6UWS
Adauga in cos
(0 reviewuri)

MODUL RJ45 SCHRACK ECRANAT CAT6 CLASS E TOOLLESS LINE HSEMRJ6GWS

MODUL RJ45 SCHRACK ECRANAT CAT6 CLASS E TOOLLESS LINE HSEMRJ6GWS

1900Lei
Grivitei(3)
Cod : HSEMRJ6GWS
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Conector Nexans LANmark-6 Evo Snap-in, Cat. 6, neecranat

Conector Nexans LANmark-6 Evo Snap-in, Cat. 6, neecranat

1945Lei
In stoc furnizor (507)
Cod : N420.660
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Doza Nexans LANmark nepopulata pentru modul 45x45, Alb

Doza Nexans LANmark nepopulata pentru modul 45x45, Alb

1980Lei
In stoc furnizor (1020)
Cod : N200.116
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Conector Nexans N420.116, Cat 6, Neecranat, Keystone

Conector Nexans N420.116, Cat 6, Neecranat, Keystone

1985Lei
In stoc furnizor (160)
Cod : N420.116
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Conector modular Gembird pentru telefon, 15u, 100buc

Conector modular Gembird pentru telefon, 15u, 100buc

2103Lei
In stoc furnizor (3)
Cod : MP-6P4C/100
Adauga in cos
(0 reviewuri)

PRIZA LC duplex cu 2 iesiri, LOGILINK pt. cablu fibra optica, LC OS2 OM2/OM3/OM4/OM5, plastic cu mansoane ceramice, 1 buc., aplicabila, capace de praf, \"NK4024\"

PRIZA LC duplex cu 2 iesiri, LOGILINK pt. cablu fibra optica, LC OS2 OM2/OM3/OM4/OM5, plastic cu mansoane ceramice, 1 buc., aplicabila, capace de praf, \"NK4024\"

2205Lei
In stoc furnizor (2)
Cod : NK4024
Adauga in cos
(0 reviewuri)

MANSON mufe RJ-45 LOGILINK pt. cablu UTP, FTP, SFTP, RJ-45 (T), plastic, 100 buc, albastru, \"MP0008\"

MANSON mufe RJ-45 LOGILINK pt. cablu UTP, FTP, SFTP, RJ-45 (T), plastic, 100 buc, albastru, \"MP0008\"

2284Lei
In stoc furnizor (2)
Cod : MP0008
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Mufe Gembird, RJ45, CAT6, 50 buc

Mufe Gembird, RJ45, CAT6, 50 buc

2319Lei
In stoc furnizor (31)
Cod : LC-8P8C-002/50
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Nexans | N10G.CONSS | Conector | Cat 6A | Ecranat | Snap-in | LANmark

Nexans | N10G.CONSS | Conector | Cat 6A | Ecranat | Snap-in | LANmark

2788Lei
In stoc furnizor (1143)
Cod : N10G.CONSS
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Mufa modulara Gembird, FTP/SFTP, Rj45, 50buc.

Mufa modulara Gembird, FTP/SFTP, Rj45, 50buc.

3066Lei
In stoc furnizor (33)
Cod : PLUG5SP/50
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Conector Nexans N420.66A, Cat 6A, Ecranat, Evo Snap-in

Conector Nexans N420.66A, Cat 6A, Ecranat, Evo Snap-in

3127Lei
In stoc furnizor (729)
Cod : N420.66A
Adauga in cos
(0 reviewuri)
Produse: 34