Patch Cord Optic Nexans N123.5CLA1, Duplex LC-SC, 1m, Aqua

Patch Cord Optic Nexans N123.5CLA1, Duplex LC-SC, 1m, Aqua

843Lei
In stoc furnizor (1)
Cod : N123.5CLA1
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Patch cord Optic Nexans N123.5CLA5, Duplex LC-SC, 5m, Aqua

Patch cord Optic Nexans N123.5CLA5, Duplex LC-SC, 5m, Aqua

1681Lei
In stoc furnizor (3)
Cod : N123.5CLA5
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Patch Cord Optic Nexans N123.4CLY5, LC-SC, 5m, Yellow

Patch Cord Optic Nexans N123.4CLY5, LC-SC, 5m, Yellow

1681Lei
In stoc furnizor (24)
Cod : N123.4CLY5
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Pigtail Nexans LANmark LSZH, SC, 1m, Yellow

Pigtail Nexans LANmark LSZH, SC, 1m, Yellow

1852Lei
In stoc furnizor (20)
Cod : N121.4MCY
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Coupler AMP 6457567-4 LC Duplex SM Plastic/Ceramic, Clip/Screw, Albastru

Coupler AMP 6457567-4 LC Duplex SM Plastic/Ceramic, Clip/Screw, Albastru

2037Lei
In stoc furnizor (10)
Cod : N1_6457567-4
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Coupler AMP 1-6457567-6 LC Duplex MM OM3 XG Plastic/Metal, Clip/Screw, Aqua

Coupler AMP 1-6457567-6 LC Duplex MM OM3 XG Plastic/Metal, Clip/Screw, Aqua

2037Lei
In stoc furnizor (40)
Cod : N1_1-6457567-6
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Patch Cord Fibra Optica Gembird, duplex multimode, 2m, conectori LC-ST

Patch Cord Fibra Optica Gembird, duplex multimode, 2m, conectori LC-ST

2241Lei
In stoc furnizor (1)
Cod : CFO-LCST-OM2-2M
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Patch Cord Fibra Optica Gembird, duplex multimode, 1m, conectori LC-ST

Patch Cord Fibra Optica Gembird, duplex multimode, 1m, conectori LC-ST

2588Lei
In stoc furnizor (47)
Cod : CFO-LCST-OM2-1M
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Patch Cord Fibra Optica Gembird, duplex multimode, 1m, conectori ST-SC

Patch Cord Fibra Optica Gembird, duplex multimode, 1m, conectori ST-SC

2588Lei
In stoc furnizor (49)
Cod : CFO-STSC-OM2-1M
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Pigtail Ubiquiti UOC-0.5, 0.5m, Blue

Pigtail Ubiquiti UOC-0.5, 0.5m, Blue

2728Lei
In stoc furnizor (14)
Cod : UOC-0.5
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Patch Cord Fibra Optica Gembird, duplex multimode, 2m, conectori ST-SC

Patch Cord Fibra Optica Gembird, duplex multimode, 2m, conectori ST-SC

2761Lei
In stoc furnizor (49)
Cod : CFO-STSC-OM2-2M
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Pigtail AMP 6536966-2 LC, LSZH, 2m

Pigtail AMP 6536966-2 LC, LSZH, 2m

2768Lei
In stoc furnizor (10)
Cod : N1_6536966-2
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Coupler AMP 2-5502776-6 SC Duplex MM OM3 XG Plastic/Ceramic, Clip/Screw, Aqua

Coupler AMP 2-5502776-6 SC Duplex MM OM3 XG Plastic/Ceramic, Clip/Screw, Aqua

2885Lei
In stoc furnizor (6)
Cod : N1_2-5502776-6
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Adaptor Nexans LANmark-OF LC Duplex Snap-In Panels

Adaptor Nexans LANmark-OF LC Duplex Snap-In Panels

3162Lei
In stoc furnizor (2)
Cod : N205.617
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Coupler AMP 1-5502776-2 SC Duplex MM Plastic/Ceramic, Clip/Screw, Almond

Coupler AMP 1-5502776-2 SC Duplex MM Plastic/Ceramic, Clip/Screw, Almond

3172Lei
In stoc furnizor (40)
Cod : N1_1-5502776-2
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Patch Cord Fibra Optica Gembird, duplex multimode, 5m, conectori ST-SC

Patch Cord Fibra Optica Gembird, duplex multimode, 5m, conectori ST-SC

3278Lei
In stoc furnizor (50)
Cod : CFO-STSC-OM2-5M
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Pigtail AMP 6536975-2, LC, LSZH, 2m

Pigtail AMP 6536975-2, LC, LSZH, 2m

3328Lei
In stoc furnizor (10)
Cod : N1_6536975-2
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Pigtail Digitus Fibra Optica, LC / SC, 2m

Pigtail Digitus Fibra Optica, LC / SC, 2m

3400Lei
Grivitei(2) Furnizor(23)
Cod : DK-2932-02
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Pigtail Digitus Fibra Optica, SC / SC, 1m

Pigtail Digitus Fibra Optica, SC / SC, 1m

3434Lei
In stoc furnizor (25)
Cod : DK-2922-01
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Pigtail Digitus Fibra Optica, LC / LC, 1m

Pigtail Digitus Fibra Optica, LC / LC, 1m

3537Lei
In stoc furnizor (50)
Cod : DK-2533-01/3
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Patchcord Fibra Optica Digitus, LC / LC, 1m

Patchcord Fibra Optica Digitus, LC / LC, 1m

3537Lei
In stoc furnizor (50)
Cod : DK-2933-01
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Pigtail Digitus DK-2933-02, LC / LC, 2m

Pigtail Digitus DK-2933-02, LC / LC, 2m

3624Lei
In stoc furnizor (50)
Cod : DK-2933-02
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Pigtail Digitus Fibra Optica, LC / LC, 1m

Pigtail Digitus Fibra Optica, LC / LC, 1m

3624Lei
In stoc furnizor (50)
Cod : DK-2533-01
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Patchcord Fibra Optica Digitus, SM 9/125 - LC / SC, 3m

Patchcord Fibra Optica Digitus, SM 9/125 - LC / SC, 3m

3700Lei
Grivitei(2) Furnizor(19)
Cod : DK-2932-03
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Patchcord Fibra Optica Digitus, LC / SC, 2m, Blue

Patchcord Fibra Optica Digitus, LC / SC, 2m, Blue

3710Lei
In stoc furnizor (25)
Cod : DK-2532-01/3
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Pigtail Digitus Fibra Optica, LC / LC, 3m

Pigtail Digitus Fibra Optica, LC / LC, 3m

3796Lei
In stoc furnizor (50)
Cod : DK-2933-03
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Patch Cord Fibra Optica Gembird, duplex multimode, 10m, conectori LC-ST

Patch Cord Fibra Optica Gembird, duplex multimode, 10m, conectori LC-ST

3969Lei
In stoc furnizor (50)
Cod : CFO-LCST-OM2-10M
Adauga in cos
(0 reviewuri)

Pigtail Digitus Fibra Optica, LC / SC, 2m

Pigtail Digitus Fibra Optica, LC / SC, 2m

3969Lei
In stoc furnizor (25)
Cod : DK-2532-02/3
Adauga in cos
(0 reviewuri)
Produse: 98